מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון
החלפות והחזרות

כל מה שרציתם לדעת

מה קורה במידה וארצה לבטל עסקה?
באם החלטת לבטל את הזמנתך שלא בגלל חריגה מזמני אספקה, פגם בייצור המוצר או אי התאמה בין המוצר שהוזמן למוצר שסופק בפועל, יחולו דמי ביטול בשיעור של 5% מגובה העסקה ("גובה העסקה": סכום המוצר סכום דמי המשלוח) או 100 ₪ (הנמוך מבניהם) כקבוע בחוק והמוצר יוחזר על חשבון הלקוח. הזיכוי יבוצע בהתאם לפריטים שהוחזרו במעמד ביטול העסקה, לרבות זיכוי בגין דמי המשלוח ובכפוף לדמי ביטול כמתואר לעיל.

מדיניות החלפת והחזרת מוצרים

1. החלפת או החזרת מוצר תתאפשר עד 14 ימים מיום הרכישה, כנגד הצגת חשבונית קניה ומותנית בכך שלא נעשה שימוש במוצר, הוא ארוז באריזתו המקורית ולא נפגם.

2. החלפת או החזרת מוצר שנקנה במסגרת מבצע בו מחיר הפריט מותנה ברכישה נוספת (1+1, שני בחצי מחיר וכד') – תתאפשר אך ורק בהחזרת שני הפריטים יחד.

3. אין החלפה או החזרה על מוצרים שנרכשו מתצוגה, מוצרים שנעשו בהם התאמות מיוחדות לבקשת הלקוח, (כגון הארכת חוטים ,שינוי צבע וכד'), ייצור מקומי בהתאם למידות מיוחדות לבקשת הלקוח ו/או הזמנות מיוחדות מחו"ל.

4. לקוח המעוניין בהחזרת מוצר ללא החלפה ייבחר אחת מבין החלופות הבאות:

    4.1. קבלת שובר זיכוי בשווי מלא בהתאם למחיר המוצר בעסקה הקניה. תוקף שובר הזיכוי ל-24 חודשים ממועד הפקתו.

    4.2. קבלת החזר כספי בניכוי דמי ביטול בשיעור הקבוע בדין באותו מועד (5% ממחיר המוצר או 100 ₪, לפי הנמוך ביניהם – נכון לחודש נוב' 22). מותנה בכך שהמוצר נרכש בסכום העולה על 50 ₪.

סגור
Loading
Go back to %1