מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון
ABOUT US

אודות


מחסני תאורה, רשת התאורה המובילה והמתקדמת בישראל, נוסדה בשנת 1998 על ידי נרי ואיציק חיימוב.
ברשת 46 סניפים בפריסה ארצית מאילת בדרום ועד קריית שמונה בצפון. 
כיום הרשת תופסת חלק מרכזי מעולם התאורה הישראלי ואת פתרונות התאורה שלה ניתן למצוא במרבית הבתים בארץ.

בראש מעיינינו נמצא תמיד הלקוח, ואנו דואגים שבחנויותינו יימצאו המוצרים עם המחירים הטובים ביותר, האיכותיים ביותר ועם המגוון הרחב ביותר. בהיותינו גם היבואנים וגם בעלי רשת חנויות של מוצרי תאורה, אנו חוסכים את פערי התיווך ודואגים שלקוחותינו ייהנו מכך.
כיום מונה רשת מחסני תאורה 46 סניפים מאילת ועד קריית שמונה. חנויות הרשת נמצאות במרכזי הקניות המובילים ברחבי הארץ, הן מרווחות, ממוזגות ועם מקומות חניה רבים.
יועצי התאורה בחנויות מקצועיים ביותר בתחום התאורה ובעלי תודעת שרות גבוהה.התצוגה בחנויות רחבה ומגוונת ואפשרויות הקניה מתאימות לכל כיס.


חזון החברה

מחסני תאורה מציעה ללקוחותיה תאורה מעוצבת, חדשנית ומקצועית במחירים המשתלמים ביותר.
הרשת חותרת להוביל שפה חדשה של תאורה, השמה במרכזה את האווירה והתחושה הנוצרת בבית ומתמזגת עם עולם עיצוב הבית. החברה בעלת אג'נדה ירוקה וידועה בתור "מובילת מהפכת תאורת ה LED בישראל ", עם גופי תאורה ונורות חסכוניות הנמכרות מדי שנה ברשת.
מחסני תאורה משקיעה מחשבה רבה בחוויית הקנייה והביקור בסניפים. סניפי הרשת מרווחים, נגישים עם חניה צמודה.
בחזונה , ממשיכה מחסני תאורה לתרגם את עוצמתה התפעולית והובלתה בשוק הישראלי לערכים מוספים וליתרונות שמתגלגלים הלאה ללקוח.


איכות, חדשנות ואחריות

מחסני תאורה משקיעה משאבים רבים בהשקת גופי תאורה העומדים בסטנדרט עיצוב ואיכות בינלאומיים, ובהתאמתם לטעם ולתקציב הישראלי. נציגי החברה מבקרים בכל תערוכות התאורה החשובות ובעלת קשרים הדוקים עם מפעלי ייצור מובילים.
מעטות החברות אשר ביססו מובילות ארוכת שנים בשוק הישראלי, ובודדות הן אלו אשר מצעידות אותו קדימה. לאורך עשרות שנות פעילותה מובילה מחסני תאורה מגמות עיצוב בינלאומיות ושימוש בטכנולוגיות הארה חדשניות וירוקות, ובראשן הארה באמצעות נורות לד (LED), והיא מחויבת להמשיך ולעשות זאת גם בשנים הבאות.
גופי התאורה שמשווקת החברה עוברים בדיקות איכות קפדניות וזוכים לאישור מכון התקנים הישראלי. מתוך ביטחון באיכות המוצרים, מחסני תאורה היא החברה היחידה אשר מספקת עד שלוש שנות אחריות על הנברשות ומגוון גופי התאורה.


מותגים

מחסני תאורה מייצגת מספר רב של מותגים בינלאומיים:
BRILLIANT , EGLO,SYLVANIA , NOVALUX, BIFFI LUCE ,FUMAGALLI, IRIS CRYSTAL ועוד.


אולמות תצוגה

מחסני תאורה מעצבת את סניפיה ברחבי הארץ על פי קונספט חדשני, המחלק את החנות לחללים המדמים את מרחבי הבית השונים. באולמות התצוגה החדשים ניתן לראות כיצד גוף התאורה משתלב בחלל הבית ויוצר שפה אחידה עם שאר הגופים הנבחרים.

סניף הדגל אשר מוביל את המגמה הוקם ברחוב הלח"י בבני ברק והוא מתפרש על פני כ-1,000 מ"ר. באולמות הקונספט ניתן להתרשם מקשת רחבה של סגנונות עיצוב, חומרי גלם ופתרונות פונקציונאליים ואסתטיים לשימושי פנים וחוץ הבית.


אקדמיית התאורה

על מנת לספק שירות מקצועי ללקוחותינו, מחסני תאורה מפעילה אקדמיה לתאורה, בה כל יועצי התאורה ברשת עוברים השתלמויות והדרכות שוטפות. התמצאות במגמות עולמיות, יחד עם הקשבה לצרכים האישיים של כל לקוח.


סגור
Loading
Go back to %1