מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון
תאורה לחדר השינה

תאורה לחדר השינה

מגוון הפעילויות בחדר השינה מצריך פיזור נכון של גופים בחלל החדר, לצד שימוש בגוף תאורה מרכזי. היבט חשוב הוא שימוש בגופי תאורה המשרים אווירה נעימה, דוגמת גופי תאורה עשויים בד או גופי תאורה בעלי צבעוניות רכה.

מנורת התקרה בחדר השינה היא מקור האור השמיש ביותר. עליה להאיר את החדר באופן מספק מבלי להציפו באור. שימוש בגוון אור Warm white יתרום לאווירה אינטימית וחמימה בחדר.
יש להקפיד על שימוש בגוף תאורה סגור שבו הנורה אינה חשופה, כדי למנוע סנוור כששוכבים במיטה והמבט נודד אל גוף התאורה.

על מנת לתרום לאווירה בחדר, מומלץ למקם מנורת עמידה או מנורת שולחן. מנורות אלה מגבירות את כמות האור ותורמות לנופך העיצובי ולאווירה הנעימה של החדר. חשוב לתכנן מראש את מיקום מנורת העמידה, על מנת להתקין בסמוך לה שקע חשמל.

מנורת קריאה מעל למיטה/לצד המיטה צריכה להאיר בצורה ממוקדת, על מנת שלא להפריע לבן הזוג. מומלץ לבחור בנורות לד למנורות הקריאה. נורות אלה מצטיינות בחיסכון בחשמל, באור נעים וממוקד ובפליטת חום מזערית.

מנורות צמודות קיר הם פתרון נהדר להארה רכה ולהדגשת מרכיבים עיצוביים בחדר, דוגמת צבע מיוחד, מדבקת קיר, טפט או טקסטורת טיח מסוימת.

אם המרחב מרשה זאת, הפתיעו בגוף תלוי בעל נוכחות, שיהפוך את הכניסה לחדר לחוויה מאירת פנים, ובכל מקרה, הקדישו מחשבה שנייה ושלישית לעיצוב התאורה בחדר השינה ועל מנת להפוך אותו למקום שכיף לחזור אליו בשעות הערב.

סגור
Loading
Go back to %1