מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון מעבר לתפריט צד
מאווררי תקרה

מאווררי תקרה

הקיץ הישראלי הופך דומיננטי יותר ויותר משנה לשנה ומרביתנו מוצאים את עצמנו כבולים למזגן מסביב לשעון, המעניק לנו מענה חלקי בלבד ובמחיר חשבון חשמל מנופח בסוף החודש. בשנים האחרונות רבים נוכחו לדעת כי ישנה אלטרנטיבה קלה, זולה ומעוצבת - מאוורר התקרה.

רבים מעדיפים מאווררים על פני מזגנים, בשל עלותם הזולה יחסית. יתרונו של המאוורר הוא ביצירת סירקולציה של האוויר, הרחקת חרקים מעופפים ויצירת משבי רוח עדינים ונעימים המקררים את החדר העדיפים על המזגן במיוחד בזמן שנת הלילה.

חשוב לזכור כי השימוש במאוורר התקרה הוא לא רק בימי הקיץ החמים, המאוורר יכול לפזר את אוויר המזגן החם באזור בו נמצאים. האוויר מתחלף באופן אחיד והאווירה בחדר הופכת לנעימה יותר ובלי כובד ויובש באוויר.

מאווררי תקרה

מחסני תאורה המתמחה בייבוא גופי תאורה מעוצבים מביאה גם השנה בשורה בתחום מאווררי התקרה. היום ניתן למצוא ברשת מגוון רחב של עיצובים חדשים ומפתיעים, בגדלים שונים ובעיצובים המתאימים לכל סגנון, החל מחדרי ילדים, חדרי שינה ואפילו מאוורר תקרה לפרגולה מוגן מים.

כל המאווררים ברשת מחסני תאורה בולטים בפעולתם השקטה במיוחד, מאפשרים התקנה קלה וכוללים בנוסף גם גופי תאורה מובנים. הרוכשים מאווררי תקרה ברשת נהנים גם מ-10 שנות אחריות מלאה.

 מאוורר תקרה פסיפיק טורבו  מאוורר תקרה פסיפיק סילון לבן

7. מטעמי נוחות, מומלץ לקנות מאוורר תקרה עם שלט רחוק.

8.אם אתם רוצים מאוורר תקרה בגינה, ישנם מאווררים שמתאימים במיוחד לפרגולות. הם סגורים יותר כדי למנוע כניסה של ברחשים, יתושים ולכלוך.

מאוורר תקרה מחסני תאורה - הוראות התקנה

מדריך התקנת מאוורר תקרה

  1. יש לנתק את זרם החשמל בלוח הראשי והמפסק לפני ההתקנה.
  2. גובה מישור הלהבים לאחר ההתקנה לא יהיה נמוך מ-2.3 מ'.
  3. אין להתיז מים או כל חומר ניקוי אחר על המאוורר.
  4. בעת ניקוי/החלפת נורה/שינוי מצב קיץ/חורף יש להמתין לעצירה מוחלטת של המאוורר ולהתקררות 5 דק'.
  5. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים, בע"ח ,דלתות וארונות.
  6. יש להשתמש בחוטי חשמל 3X1.5mn ובדיבלים וברגים המסוגלים לשאת 45 ק"ג.
  7. חובה לחבר את 2 חוטי ההארקה לבסיס המאוורר/מהדקים.

מאווררים מעוצבים

סגור
Go back to %1