MAGAZINE

טרנדים חמים בתאורה

תאריך: 14/07/16, מאת: GLOW

גופי התאורה המובילים של GLOW מציעים גמישות, חסכון באנרגיה ושימוש חכם המשלב תאורה דקורטיבית וטכנית, להשגת מראה מושלם לחלל.

10 דוגמאות מייצגות, שאספו עבורכם מומחי תאורה ועיצוב פנים:

1. Fedora - גוף תאורה המשלב זכוכית קריסטלית מעובדת ומתכת בוהקת בגווני נחושת וזכוכית. המעצב Dima Loginoff שאב את השראתו לצורת הגוף מבובת מטריושקה רוסית (בבושקה). ה-Fedora מגיע במקבצים והתוצאה היא מראה דרמטי באמצעות גופי התאורה האלגנטיים, התלויים בגבהים שונים.

תמונת תאורה

2. Caos מבית היוצר של חברת Sforzin האיטלקית. גוף תאורה חדשני ומינימליסטי בעיצוב סטודיו O.I.L, עשוי צינורית מתכת מכופפת בזוויות גאומטריות וחוטי תלייה גלויים. מסדרת Caos ניתן ליצור מקבצים שונים, בגבהים משתנים וצורות שונות . התוצאה היא רישום גאומטרי בחלל וגמישות מקסימלית בעיצוב.

תמונת תאורה

3. Mountain View - גוף תאורה פיוטי בעיצובו של המעצב הבינלאומי הצעיר Dima Loginoff, לוכד נוף הרים מפוסל בתחתיתו של פעמון זכוכית עדין. הוא מיוצר בעבודת יד ובטכניקת ניפוח זכוכית, ומציג שילוב של פנטזיה עם שימושיות. האור עוטף בהילה את קווי המתאר של הנוף ומשם הוא מתפזר על סביבתו. במבט מלמטה נראים פני השטח של הזכוכית המכופפת בכישרון רב.

תמונת תאורה

4. Semai של חברת Vistosi, בעיצוב סטודיו SAGGIA & SOMMELLA מיוצר בעבודת יד, בטכניקה מורכבת של ניפוח זכוכית אל תוך מסגרת גאומטרית מתכתית, הלוכדת את הזכוכית. כתוצאה מכך אין שני גופים זהים לחלוטין, והמראה מזכיר פרחי כותנה עדינים ומוארים מבפנים.

תמונת תאורה

5. Typha של חברת iGuzzini הוא גוף תאורה המדמה קני-סוף מוארים ברוח. זהו מוצר חכם וחדיש, היוצר תאורת אווירה מדהימה. הוא מורכב מצינורות פרספקס שקופים שבבסיסם ממוקמת נורת לד. הפרספקס מוליך את האור לאורכו ויוצר הילה קורנת בקצהו. ניתן לקבלו בגבהים שונים, ולשלב מקבצים מרהיבים הנראים כקרני אוור ניצבות.

תמונת תאורה

6. Spokes של חברת Foscarini הוא גוף תאורה במראה כלוב ציפור עדין, היוצר הצללות מקסימות על התקרה והקירות. מעצבי סטודיו Garcia Cumini הותירו את מקור האור נסתר, והם משתמשים בתכונות האור והצל ליצירת אלמנט ויזואלי המרחף בחלל, ומשפיע על אווירת החדר כמוטיב פיסולי.

7. System 53 של חברת iGuzzini הוא פרופיל שקוע בתיקרה או בקיר, המאפשר התקנת אלמנטים שונים לפי הצורך, לקבלת תאורה כללית או ממוקדת, או לקירות שטופי אור. יוצר בתקרה חריץ "משורטט" שחור ואחיד. התאורה איננה נראת לעין , דבר המפתיע את המתבונן בחלל ,שמחפש אחר מקור התאורה.

תמונת תאורה

8. Trick מבית iGuzzini הוא מוצר חדשני שהולך כנגד החוקים של עולם האדריכלות ועיצוב התאורה. פתרון אופטימלי לעיצוב תאורה שאינו מתפשר על מקצועיות ונראות: הוא מגיע בארבעה קטרים (4.5,9,11,16 ס"מ), ניתן ליישם אותו כשקוע או על פני השטח. גוף תאורה מינימליסטי שכמעט ואינו נראה לעין, אבל כאשר הוא דולק, הוא מאיר באור חדש ומפתיע את החלל ומשפיע על הנראות של האלמנטים בו.

תמונת תאורה

9. Underscore פיתוח נוסף מבית iGuzzini הוא כלי לבנייה באמצעות אור.

פרופילים המוטמעים בתקרה/ קיר , ובעזרתם ניתן לפסל את החלל בתאורה שיוצאת בצורה מפתיעה, מפינות החדר או מקצוות התקרה.

ניתן לשלב צורות גאומטריות שונות בחלל, ע"י שימוש בפרופיל מינמלסטי, ואליו מותאם סרט לד קטן.

חלק מהמגוון גם ניתן ליישום כתאורת חוץ וגם על משטחים מעוגלים.

באמצעות אלומות אור מילימטריות הוא מצליח להגדיר באופן מושלם את המבנה הגיאומטרי של חללים מעוצבים. הפסים הזוהרים מתאחדים עם העיצוב ומשלימים אותו. הם יוצרים אווירה קסומה ודינמית ומראה של חלל אינסופי.

10. הקולקציה החדשה של Moretti מעניקה פרשנות חדשה ומדליקה לנברשת הקלאסית, עם גופי תאורה תלויים על כבלים גלויים ומשתלשלים מהתקרה. אם בעבר היה מקובל להסתיר את אמצעי התלייה, כיום הכבל הופך לאלמנט דקורטיבי, המשמש כרישום קווים באוויר או על רקע הקיר.

תמונת תאורה

לתיאום פגישה עם יועץ תאורה מקצועי ,אנא השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם:
הפרטים נשלחו בהצלחה!