מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3)

תאורה יכולה להפוך את האווירה בחדר השינה מקצה לקצה. פתרונות נכונים יישרו את האנרגיה שמתאימה לכם ויספקו מענה למגוון רחב של צרכים.

תאריך: 18/05/14, מאת: מחסני תאורה

חדר שינה זהו גם חדר שבו קוראים ספר, גולשים בטאבלט, מתאפרים, מתלבשים ומקבלים אורחים קטנים, שזוחלים למיטה באמצע הלילה. חדר שינה אידיאלי הוא גם מקום שקל להירגע בו, לארגן את המחשבות ולצבור אנרגיה לקראת המחר.

סוגי תאורה בחדר השינה

מגוון הפעילויות בחדר השינה מצריך פיזור נכון של גופים בחלל החדר, לצד שימוש בגוף תאורה מרכזי. היבט חשוב הוא שימוש בגופי תאורה המשרים אווירה נעימה, דוגמת גופי תאורה עשויים בד או גופי תאורה בעלי צבעוניות רכה.

מנורת התקרה בחדר השינה היא מקור האור השמיש ביותר. עליה להאיר את החדר באופן מספק מבלי להציפו באור. שימוש בגוון אור Warm white יתרום לאווירה אינטימית וחמימה בחדר.
יש להקפיד על שימוש בגוף תאורה סגור שבו הנורה אינה חשופה, כדי למנוע סנוור כששוכבים במיטה והמבט נודד אל גוף התאורה.

על מנת לתרום לאווירה בחדר, מומלץ למקם מנורה עומדת או מנורת שולחן. מנורות אלה מגבירות את כמות האור ותורמות לנופך העיצובי ולאווירה הנעימה של החדר. חשוב לתכנן מראש את מיקום מנורת העמידה, על מנת להתקין בסמוך לה שקע חשמל. מנורת שולחן פרטוורק שולחן ניקל מנורת שולחן דגם אטלס פלורל שולחןמנורת טריגר שולחן LED CCT

מנורת קריאה מעל למיטה/לצד המיטה צריכה להאיר בצורה ממוקדת, על מנת שלא להפריע לבן הזוג. מומלץ לבחור בנורות לד למנורות הקריאה. נורות אלה מצטיינות בחיסכון בחשמל, באור נעים וממוקד ובפליטת חום מזערית.

מנורות צמודות קיר הם פתרון נהדר להארה רכה ולהדגשת מרכיבים עיצוביים בחדר, דוגמת צבע מיוחד, מדבקת קיר, טפט או טקסטורת טיח מסוימת.

אם המרחב מרשה זאת, הפתיעו בגוף תלוי בעל נוכחות, שיהפוך את הכניסה לחדר לחוויה מאירת פנים, ובכל מקרה, הקדישו מחשבה שנייה ושלישית לעיצוב התאורה בחדר השינה ועל מנת להפוך אותו למקום שכיף לחזור אליו בשעות הערב.

מנורת תליה דגם מליבו מנורת תליה דגם פוסטרמנורת תליה דגם ביסטרו

תמונה לקטלוג מנורות תלייה תמונה לקטלוג גופי תאורה צמודי תקרה תמונת קטלוג מנורות קיר תמונת קטלוג מנורות עמידה תמנות קטלוג מנורות שולחן