מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2)מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3)
תמונת אווירה לחדר ילדיםתמונת אווירה לחדר ילדים
חדר הילדים הוא אחד החללים הכי דינמיים בבית. הם עוברים בו מהרכבת פאזל על השטיח לקריאת ספר על המיטה, להכנת שיעורים לצד השולחן ולחלומות מתוקים במיטה. תכנון התאורה בחדר הילדים צריך להתחשב בכל אלה ובאלה שיגיעו בעתיד. איך עושים את זה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון.

תאורה כללית

לתאורה הכללית בחדר בחרו בגוף תאורה צמוד לתקרה שיפזר אור מירבי בחדר ויבטיח סביבה נעימה ובטיחותית. תוכלו להשתמש בגופים אמורפיים וצבעוניים על מנת להוסיף חן ועניין לחדר.

תאורת לד

לחדר הילדים הדורש שימוש אינטנסיבי יומיומי בתאורה, מומלץ לבחור בנורות לד החסכוניות משמעותית בחשמל, נדלקות במהירות, בטיחותיות במיוחד, מציעות אורך חיים של עשרות אלפי שעות ואינן נשחקות. את נורות הלד אפשר לשלב במגוון עצום של גופי תאורה.

תאורת עבודה

כדי להבטיח סביבה נוחה להכנת שיעורי בית, האירו את שולחן הכתיבה במנורת קיר או שולחן לד(כדי לא לחמם) שתפזר אור על כל הסביבה ומקמו אותה כך שלא תגרום לקטעי צל על השולחן.

תאורת אווירה

אחת הדרכים הנוחות ביותר ליצירת אווירה בחדר הילדים היא שימוש בעמעם. התקינו אותו כך שתוכלו לשלוט במנורות הקיר או בתאורה המרכזית בחדר ובחרו את עוצמת האור בהתאם לאווירה הדרושה.

תאורת קריאה

לקראת שנת הלילה מומלץ להעביר את האווירה בחדר למצב רגוע ומזמין לשינה. שלבו בקרבת המיטה מנורת עמידה המספקת "אור קטן" או גוף תאורה צמוד קיר שימוקם בגובה המתאים לגובה המיטה.

בתמונה משמאל:

1. מסוק תליה 2. לב קיר מראה 3. קאטסט תליה 4. פרח דבורה קיר 5. ארנבת משקפים שולחן

לקטלוג המוצרים >