מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2)מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3)
תמונת אווירה לגינהתמונת אווירה לגינה
השקעתם בגינה פורחת וצבעונית, במרפסת מרוהטת ומרווחת, ובחצר עטופה בחיפויים יוצאי דופן. אתם נהנים לשתות את כוס הקפה שלכם בבוקר ולהביט בכל בגאווה, אבל כשהערב יורד, הגינה כולה נעלמת בחשכה...


תאורת גן כבר מזמן אינה נחשבת למותרות. הארה נכונה יכולה להפוך את הגינה למקום פעיל ומופלא לא רק במשך היום, אלא גם בשעות החשיכה. אז ריכזנו עבורכם את כל מה שרציתם לדעת על תאורת הגינה ולא העזתם לשאול...

הארת צמחים

כדי להאיר צמחים או עצמים הנבלעים בחשיכה, השתמשו בדוקרנים המאירים כלפי מעלה וניתנים לכוונון והתאמה בהתאם לצמיחה.

תאורת הצפה

כדי להדגיש אזורי ישיבה רחבים או מדשאה מרווחת, השתמשו בתאורת הצפה המאירה מגבוה ושופכת או על המשטח כולו. בחרו בפרוז'קטור עם רמת אטימות גבוהה (IP65) שתאפשר לו לעמוד בפני שינויי מזג האוויר והשפעות הגינה, וכדי לחסוך בחשמל, העדיפו פרוז'קטור עם חיישני תנועה שנדלק רק בזיהוי תנועה באזור המוגדר.

שבילים ודרכי גישה

כדי להאיר שבילים, אדמה או אלמנטים נמוכים, בחרו בעמודי תאורה המאירים מלמעלה למטה. או שקועי קיר/רצפה עם כיסוי מט. שימו לב! כדי למנוע סנוור, וודאו שעמוד התאורה לא גבוה מדי .

אווירה

למרות שתאורת הגינה נמצאת מחוץ לבית, היא חלק בלתי נפרד ממנו. בחרו תאורה שתשתלב עם הסגנון שבחרתם לבית. שלבו גופי תאורה תלויים או גופי תאורה צמודי קיר בעיצובים משתנים היוצרים אווירה עם עוצמת אור רכה ונעימה (3000k)

הארת מדרגות

כדי לדאוג למעברים נוחים ובטוחים במדרגות גם בשעות החשיכה, בחרו בתאורת סימון שקועה בקיר או ברצפה.

תאורה סולארית

בפינות שטופות שמש, מומלץ להניח תאורה סולארית הנטענת מהשמש וחסכונית במיוחד בחשמל. בנוסף, מאחר והתאורה הסולארית מתבססת על השמש בלבד ואינה דורשת חיווט, בחירה בגופי תאורה סולאריים תחסוך לכם תכנון מוקדם של מיקומי החשמל.

בריכות

כדי להאיר בריכות, השתמשו בתאורה תת מימית המדגישה את המים ומוסיפה אווירה נעימה. בחרו בגופי תאורה איכותיים עם רמת אטימות גבוהה (IP68 12V ), והקפידו על תחזוקת גוף התאורה.

בתמונה משמאל:

1. סט רביעיה דקרים סולרי 2. צול קיר מרובע 3. אדר דוקרן לד 4. טיילו פרוג׳קטור מלבני 5. מאט רחב שקוע קיר 6. ריפ שקוע דק

לקטלוג המוצרים >